Ugrás a tartalomra
Biletin
Pascal Junior

Pascal Junior

DJ · București, RO

Pascal Junior (cunoscut și ca PASCAL) este un producător și DJ român de renume internațional, specializat în deep house, melodic house, future rave și melodic techno. A atras atenția la nivel global în 2014 cu remixul piesei "I See Fire" a lui Ed Sheeran, iar hitul său din 2017 "Holding On" a ajuns pe primul loc în peste 10 țări, adunând peste 200 de milioane de streamuri.

Közelgő események

Jelenleg nincs közelgő esemény Pascal Junior előadóval.

Korábbi események

14 márc. '26 Pascal Junior 🪩 Véget ért
27 szept. '25 Pascal Junior & Lucian Barbulescu Véget ért
19 júl. '25 Pascal Junior Véget ért
22 febr. '25 Pascal Junior Véget ért
16 nov. '24 PASCAL JUNIOR @ SKIN Club Véget ért

Hasonló előadók

Értesíts, ha van esemény Kapj értesítést, amikor Pascal Junior eseményt tart.
✓ Értesítések e-mailben ✓ A városod szerint szűrve ✓ Semmi spam — csak események